Ode mnie

Ode mnie

Minął już rok od chwili powstania jadenarowerze.pl, więc pora na małe rowerowe wyjście z cienia 🙂 . Mam na imię Kuba i jestem autorem tego bloga. Mieszkam, pracuję i jeżdżę po stolicy Warmii i Mazur – Olsztynie, który ze względu na położenie geograficzne jest moim kolarskim eldorado. Samo miasto jak również jego okolice wręcz zachęcają do aktywnego spędzania czasu. Ilość tras i ścieżek ukrytych wśród dziesiątek okolicznych jezior jest niezliczona. Nic więc dziwnego że tak mocno wkręciłem się w jazdę na rowerze. Ale od początku…

Geneza powstania bloga jest bardzo prosta, choć nie tak oczywista. Pierwotnie był to projekt, który miał posłużyć jako obiekt badawczy na bazie którego zamierzałem zgłębić tajniki administrowania stroną internetową. Niemniej aby „eksperyment” miał sens, chciałem aby wszelkie wprowadzane zmiany odbywały się na „żywym organizmie”. W tym celu konieczne było zapełnienie bloga postami. Starając się uniknąć pisania tekstów o niczym, zacząłem publikować wpisy o tematyce, która poza rodziną, leży najbliżej mojego serducha.

Z każdym kolejnym postem odkrywałem możliwości jakie daje nieskończoność tematów i zagadnień związanych z kolarstwem, o których mógłbym pisać. Wraz z upływem czasu nawiązywałem kontakty z kolejnymi ludźmi i firmami, którzy podsuwali mi coraz to nowe pomysły. A tych ciągle przybywa 🙂 Jedynym ograniczeniem jakie uniemożliwia mi zrealizowanie wszystkich projektów, jest czas. Okazuje się, że doba jest za krótka 🙂

Tym sposobem siłą rzeczy musiałem zmienić blogowe założenia. Administrowanie stroną odeszło na dalszy plan. W chwili obecnej priorytetem są wartości merytoryczne wpisów. Zależy mi na tym, aby to o czym piszę było miarodajne. Mam również cichą nadzieję, że części z Was przypadnie do gustu to co reprezentuje sobą jadenarowerze.pl.

W kwestii wyjaśnienia, tworząc kolejne wpisy staram się maksymalnie przygotować do tematu i wielokrotnie weryfikuję tekst przed ostateczną publikacją. Nie jestem jednak ekspertem, a wszystko o czym piszę opieram na własnych doświadczeniach i odczuciach. Dlatego, jeśli zauważycie że gdzieś popełniłem błąd, napiszcie do mnie, a z pewnością zweryfikuję taką informację.

W tej części bloga będę pisał „od siebie”. Będzie to moje miejsce na dzielenie się z Wami moimi pomysłami, projektami czy przemyśleniami.

Jeśli natomiast ktoś miałby ochotę dołączyć do mnie na Stravie czy Garmin Connect to zapraszam. Oczywiście zachęcam również do dołączenia do grup jadenarowerze.pl na platformach: Strava, Garmin Connect czy FB.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Enter Captcha Here : *

Reload Image