Ode mnie

„Moja Warmia” – pomysły i sugestie

Układając długoterminowy plan dotyczący tego w którą stronę chciałbym rozwijać bloga przez najbliższe kilkanaście miesięcy, głównym zamysłem było skupienie się na kategorii „Moja Warmia”. Jest to dział szczególnie mi bliski, ponieważ uważam że warmińskie trasy i ścieżki zdecydowanie warte są promowania. Pomimo tego że jest to ta część bloga, która wbrew pozorom wymaga ode mnie największego wkładu pracy, to stworzenie kolejnego wpisu sprawia mi ogromną frajdę.

Mam w głowie listę miejsc i tras które będę sukcesywnie opisywać. Myślę że wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie. Będą to wypady całkiem bliskie jak również te bardzo dalekie. Tak jak pisałem w jednym z pierwszych wpisów, nie będzie tu miejsca na dyskryminację w postaci „za wolno”, „za krótko” czy „za słabo”. Liczą się wszystkie trasy, ponieważ chciałbym aby skorzystali z nich zarówno Ci, którzy wybierają się na poobiednią wycieczkę z rodziną, jak również zapaleni kolarze którzy na łydzie mają tyle tłuszczu co ja na czole 🙂 . Zdaję sobie sprawę, że niektórym poszczególne wpisy mogą wydawać się zbędne, jednak w tym co dla jednych będzie codzienną drogą do pracy inni odkryją nowe możliwości.

Jeśli natomiast Wy macie jakieś sugestie lub propozycje to piszcie śmiało – forma dowolna 🙂 Bardzo chętnie zapoznam się z każdą ideą – ja również często szukam w sieci pomysłów na nowe miejscówki.

Dziękuję również za dotychczasowe wiadomości i maile z propozycjami nowych tras, oraz za komentarze do już istniejących wpisów. Dzięki temu mam poczucie, że praca którą wykonuje ma jakiś sens 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Enter Captcha Here : *

Reload Image