Ilość dostępnych na rynku akcesoriów i odzieży kolarskiej jest oszałamiająca, a wszystko to za sprawą stale rosnącego zainteresowania tym wspaniałym sportem. Pomimo tego, że od jakiegoś czasu staram się na bieżąco śledzić rowerowe trendy, co chwila w kręgu mojego zainteresowania pojawiają się nowe firmy, o których istnieniu wcześniej nie miałem pojęcia. Nie inaczej było z marką InBike, która od wielu lat zajmuje się szyciem odzieży dla rowerzystów.

Kilka słów o…

Nie dalej jak kilka tygodni temu od przedstawiciela firmy InBike otrzymałem maila z zapytaniem, czy nie zechciałbym zapoznać się z kilkoma pozycjami z ich katalogu. Propozycja dotyczyła możliwości przetestowania odzieży kolarskiej jaka dostępna jest w ich sklepie internetowym. Z oferty kierowanej głównie do kolarzy szosowych oraz górskich zdecydowałem się na koszulkę kolarską z krótkim rękawem, szybkoschnące spodenki kolarskie bez szelek, oraz rękawiczki MTB z długimi palcami. Cały wybrany przeze mnie asortyment będę intensywnie testował przez najbliższe miesiące, natomiast więcej informacji na temat samego wykonania i pierwszego wrażenia znajdziecie w filmiku poniżej.

Co w ofercie?

Tak jak wcześniej wspominałem, w ofercie firmy InBike znajduje się przede wszystkim odzież kolarska skierowana głównie do kolarzy szosowych i górskich. Wśród dostępnego asortymentu królują koszulki i spodenki, jak również bluzy, kurtki i rękawiczki. Przy każdej z pozycji widnieją wysokiej jakości zdjęcia wiernie oddające oferowane produkty, jak również szczegółowy opis zawierający informacje o składzie, sposobie prania czy kosztach i czasie wysyłki.

Jeśli ktoś miałby ochotę zapoznać się z ofertą sklepu internetowego to zapraszam na stronę inbike.cc. Więcej zdjęć oferowanego asortymentu można również obejrzeć na kanałach InBike na Facebook’u, Instagramie czy na YouTube.

Jeśli natomiast ktoś miałby ochotę dokonać zakupu, to po wpisaniu kodu rabatowego JA15 na stronie sklepu, otrzyma zniżkę w wysokości 15% na cały przez siebie wybrany asortyment.