Made In Poland

B-Bike – rowerowe wyprawy

Kolejnymi bohaterami działu Made In Poland jest grupa młodych przyjaciół, którzy pod szyldem B-Bike zajmują się profesjonalną organizacją i obsługą wypraw rowerowych. W odróżnieniu od dotychczas prezentowanych na łamach bloga firm, nie zajmują się produkcją czy wytwarzaniem części i akcesoriów rowerowych. Ich zadaniem jest przyjęcie na siebie całego ciężaru obsługi logistycznej, dzięki której uczestnicy rajdów będą mogli czerpać maksimum przyjemności z jazdy, skupiając się na aspektach poznawczych a nie organizacyjnych.

O firmie…

B-Bike to zespół przyjaciół, których połączyła pasja do rowerów. Każde z nich ma już niejedną wyprawę za sobą, a razem jako firma z powodzeniem zdobywają doświadczenie realizując kolejne projekty. Młody wiek to ich niewątpliwy atut – dzięki temu mają innowacyjne i świeże podejście do turystyki, co ma swoje przełożenie na atrakcyjność świadczonych usług.

B-Bike zajmuje się przede wszystkim organizacją wycieczek rowerowych. W swojej ofercie mają propozycje rajdów po Polsce, Europie jak również po innych zakątkach globu. Są one skierowane do osób prywatnych, zorganizowanych grup, jak również ukierunkowane na kompleksową obsługę imprez firmowych.

Pomimo tego że na stronie internetowej B-Bike możemy zapoznać się z gotowymi propozycjami wycieczek, nie ograniczają się wyłącznie do tychże pozycji. Do każdego rajdu podchodzą indywidualnie, a świadczone usługi dostosowywane są do potrzeb klientów. Wszystko uzależnionej jest od danej grupy, ich kondycji fizycznej jak również zdolności finansowej. Mogą to być wycieczki all inclusive, podczas których uczestnicy martwią się jedynie o to aby wystarczyło im sił na dotarcie do celu, a nawet wówczas gdy przecenią swoje możliwości, nie zostaną bez opieki. Firmowy bus który podąża w ślad za grupą na pewno „przechwyci” taką osobę i bezpiecznie dowiezie do następnego miejsca zbiórki.

B-Bike świadczy również usługi w zakresie wycieczek tematycznych, gdzie będąc pod opieką wykwalifikowanych przewodników, uczestnicy rajdu będą mieli możliwość poznania historii danego regionu. Nie jest to wyłącznie zwiedzanie ogólnodostępnych atrakcji turystycznych, które moglibyśmy zobaczyć z okien samochodu. Grupa wolnym tempem przemierza kolejne kilometry po trasie, która została starannie wytyczona właśnie z nastawieniem na poznanie lokalnej kultury. Tak aktywnie spędzony dzień zakończony jest imprezą integracyjną, gdzie przy ognisku uczestnicy mogą podzielić się swoimi wrażeniami.

To czego nie wyczytamy ze strony, a o co możemy zwrócić się do gnieźnieńskiej firmy, to usługi z zakresu przygotowania czy też wsparcia naszej wyprawy w interesującym nas zakresie. Może to być „jedynie” wytyczenie ciekawej trasy z uwzględnieniem wszelkich istotnych dla nas szczegółów, jak również zapewnienie wsparcia technicznego oraz obsługi logistycznej podczas wyprawy.

Cały ciężar przygotowań bierze na siebie B-Bike. Wystarczy sprecyzować czego oczekujemy, a w zamian otrzymamy kilka propozycji.

W dobie rosnącego zapotrzebowania na aktywny wypoczynek, firma B-Bike podaje gotowe rozwiązania. Posiłki, noclegi, serwis, ubezpieczenie, transport a nawet wypożyczenie sprzętu to to, czym zajmie się za nas ekipa z Gniezna. Pełną ofertę jak również formularz kontaktowy znajdziemy na ich stronie internetowej b-bike.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Enter Captcha Here : *

Reload Image